можна выкарыстоўваць блэкджек з двайны калодай

Адкрыты чэмпіянат Вялікабрытаніі стартуе ў чацвер у Каралеўскім Биркдейле ў Саутпорте, Англія, і гэта знаёмы акцёрскі склад, які атрымлівае самыя высокія ацэнкі ў спартыўных кнігах Лас-Вегаса.Трэці раз запар на мейджор Дастын Джонсан, лепшы гулец у свеце, займае першае месца з найменшымі каэфіцыентамі.Але ў 12-1 ён некалькі длинноват па параўнанні з яго выступленнямі на Мастерсе і US Open.Несуцяшальныя лета прывяло да таго, што oddsmakers надтачылі лінейку ды-джэяў, і гэта, верагодна, прывабнае развіццё падзей для многіх гульцоў у Невадзе.Джордан Спіць, які выйграў у "Вандроўцы" ў пачатку мінулага месяца, таксама набраў 12-1, згодна з суперкниге Вестгейта.Мастэрс чэмпіён Серхіа Гарсія, ўлюбёнец фанатаў Рыкі Фаулер і пачаткоўка зорка Джон Рам замыкаюць пяцёрку лепшых з каэфіцыентам 15-1 можна выкарыстоўваць блэкджек з двайны калодай.

Апошні Адкрыты чэмпіянат у Каралеўскім Биркдейле адбыўся ў 2008 годзе, калі Падрейг Харынгтан выйграў свой другі запар збан Кларета.Подзвіг спіна да спіны адбыўся праз год пасля таго, як Пэдді стаў галоўным чэмпіёнам у Карнусти.На гэтым тыдні Харынгтан знаходзіцца на адзнацы 125-1 адкрыта казіно дон Лафлин Рывэрсайд. Адкрыты чэмпіянат, найстарэйшы з чатырох асноўных, датуецца 1860 годам гэта падвойнае казіно ўніз.

Адкрыты чэмпіянат 2016 года быў адным з найвялікшых паядынкаў у легендарнай гісторыі турніру.Хенрык Стенсон і Філ Микельсон ўступілі ў нядзелю, падзеленыя ўсяго адным кідком, а іх бліжэйшы сапернік адстаў на пяць ачкоў.Хутка стала відавочна, што ў гэты дзень будуць скокі на двух конях.Да таго часу, калі яны дасягнулі пятай кропкі, яны былі роўныя -14 і на дзевяць кідкоў адсталі ад трэцяй.Стенсон працягваў бы страляць з 63 да 65 Микельсона і выйграў бы з лікам -20, што з'яўляецца рэкордным вынікам.Перанясемся на сённяшні дзень, і гульцы, па-відаць, не вельмі вераць у іншага пераможцы спіна да спіны ў Биркдейле.У суперкниге у Стенсон 25-1. За апошнія некалькі гадоў Микельсон нядрэнна гуляў у гольф, але з 2013 года ні разу не выйграваў лепш двухпалубны блэкджек. Перамога прыйшла на галоўным чэмпіянаце гэтага тыдня, калі Ляўшун заваяваў тытул у Мюрфилде.Па іроніі лёсу, на тым тыдні Стенсон заняў другое месца, прайграўшы трыма кідкамі, з тым жа адрывам, з якім ён выйграў бы ў 2016 годзе казіно Сэнт-Круа. У 2017 годзе Микельсон з лікам 30-1 выйграе свой другі збан кларета.Гэта будзе яго першая буйная праца з братам Цімам ў мяшку, пасля спынення яго працяглых адносін з Джымам "Боунсом" Маккеем ў мінулым месяцы.Каэфіцыенты British Open падаюць мноства магчымасцяў для гульцоў, гатовых пайсці на некаторы рызыка.Адна прывабная радок зыходзіць ад Роры Макилроя.Некалі нязменны фаварыт на мейджорах, пераможца Адкрытага чэмпіянату 2014 года складае 20-1.
Цяпер Макилрой займае 4-е месца ў свеце, але ў 2017 годзе ў яго няма перамог сталовая на черепашьем возеры. Хідекі Мацуяма, другі гулец у гольф і які заняў другое месца на Адкрытым чэмпіянаце ЗША ў мінулым месяцы, таксама набраў 20-1 падзеі ў казіно Сэнт-Круа на черепашьем возеры. Магутная гульня чэмпіёна Адкрытага чэмпіянату ЗША Брукса Кепкі можа не падысці для гульні ў links golf, так як ён з лікам 30-1 выйграе свой другі мейджор за столькі спробаў.Што тычыцца далёкіх кідкоў, то доўгі Джон Дэйлі ўпершыню знайшоў круг пераможцы ў Туры чэмпіёнаў у пачатку гэтага года.Але не чакайце, што ён атрымае перамогу на гэтым тыдні.Пераможца Адкрытага чэмпіянату 1995 года-1000-1 казіно Сэнт-Круа "черепашье возера" закрыта. Найбольшыя шанцы (3000-1) маюць 59-гадовы Сэндзі Лайл, пераможца Адкрытага чэмпіянату 1985 года, які выкарыстоўвае свой другі па ліку год (мінулыя чэмпіёны ва ўзросце 60 гадоў і малодшай аўтаматычна праходзяць кваліфікацыю)..